UKS Ruch Chorzów - strona nieoficjalna

GKS GieKSa Katowice S.A 2:1 Energetyk ROW Rybnik
Górnik Zabrze SS.A 1:0 GKS Piast SA Gliwice
MOSiR Jastrzębie 3:1 TS Podbeskidzie Bielsko - Biała

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Mecz 2013-04-27, 11:00

herb BTS Rekord Bielsko-Biała 0:1 herb UKS Ruch Chorzów
BTS Rekord Bielsko-Biała   UKS Ruch Chorzów

Uwaga! Football Manager 2015 ze zniżką!

• autor: Administrator Futbolowo.pl, 2014-10-29 19:00

Dzięki współpracy ze sklepem internetowym muve.pl mamy zaszczyt zaproponować Wam już dziś Pre-order legendarnej gry, Football Manager 2015 ze specjalną zniżką! Zamów i graj już dziś w beta-wersję gry!

Ruch-Podbeskidzie: Przed meczem

• autor: wilq96, 2013-05-03 13:47

Podopieczni Grzegorza Wagnera w następującej kolejce ŚLJM gr. finałowa podejmują na własnym terenie TS Podbeskidzie Bielsko-Biała. W ostatniej kolejce "Górale" polegli w Jastrzębiu 3-1, natomiast Niebiescy wywieźli 3 pkt z Bielsko-Białej, ale z terenu Rekordu. Mecz zapowiada się ciekawie. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Star: 11:00, Arena Kresy.

Okręgowa Liga Juniorów

• autor: wilq96, 2013-05-03 13:38

Na niedzielne spotkanie ze Śląskiem Świętochłowice w ramach XVI kolejci OLJ ( 95' ) do drużyny prowadzonej przez Mirosława Majchrzaka powołani zotali nasi zawodnicy : Artur Miodek, Szymon Meiksner oraz Robert Gapiński. Zbiórka odbędzie się o godz. 8:45 na kresach.

Szkolne Mistrzostwa

• autor: wilq96, 2013-05-01 13:50

Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Jędrzeja Śniadeckiego nr 4 w Chorzowie w Mistrzostwach Szkolnych piłki halowej reprezentowali nasi zawodnicy, a mianowicie : Daniel Długajczyk, Mateusz Hermasz, Rafał Lipski, Michał Borecki, Bartosz Szczekala, Daniel Wawrzyniak, Damian Wilczkiewicz, Michał Kocot oraz Michał Rutkowski. Do tego dochodzi również jeden zawodnik z Ruchu S.A Michał Szal. Nasza drużyna zajęła III miejsce w zawodach. Przegrali 2 mecze, a 1 zwyciężyli.

Rozpiska na najbliższy tydzień

• autor: wilq96, 2013-04-29 00:18

W najbliższym tygodniu zawodnicy Ruchu będą przygotowywać się cieżkiego meczu na własnym terenie z TS Podbieskidzie Bielsko-Biała. Przez majówkę, wolne od szkoły plan na najbliższy tydzień uległ lekko zmianie. W dalszej części prezentujemy rozpiskę na nadchodzące dni.

teren Rekordu Bielsko-Biała podbity !

• autor: wilq96, 2013-04-28 23:55

W V kolejce gr. finałowej ŚLJM UKS Ruch Chorzów pokonał w bielsku tamtejszą szkółkę Rekordu 0-1(0-1). Już w 5 minucie meczu bramkę na wagę 3 punktów zdobył Sylwester Gładkowski po podaniu Andrzeja Piecucha.

OLJ: Stadion Śląski 3:5 UKS Ruch Chorzów

• autor: Rylu03, 2013-04-22 19:27

Na zwycięski mecz ze Stadionem Śląskim Chorzów w okręgowej lidze juniorów powołani zostali nasi zawodnicy UKS Ruch 96': Daniel Długajczyk, Artur Miodek, Piotr Sowa, Mateusz Hermasz, Cyprian Karkoszka, Szymon Meiksner, Wojciech Manowski oraz Adrian Schmidt. Pierwszym dwóm graczom udało się pokonać bramkarza gości. Cieszymy się z gry naszych zawodników w lidze rocznika 1995 i gratulujemy zwycięstwa !

Spokojnie zwycięstwo w Rybniku

• autor: Rylu03, 2013-04-22 02:15

W III kolejce ŚLJM gr. finałowa, podopieczni Grzegorza Wagnera pokonali w Rybniku miejscowy Energetyk Row 0:3(0:2). Bramki strzelali : Wawrzyniak, Wentkowski i Hewlik.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

BTS Rekord Bielsko-BiałaUKS Ruch Chorzów
BTS Rekord Bielsko-Biała 0:1 UKS Ruch Chorzów